Technology

Wywiad z księciem Harrym a także Meghan Markle

19.03.2021, 15:00 0 komentarzy
Wywiad z księciem Harrym a także Meghan Markle

Ostatnio, a więc 7 marca o godz. 20:00 odbył się wywiad Oprah Winfrey z księciem Harrym i jego żoną Meghan Markle. O wywiadzie tym szybko stało się niezwykle głośno i w dalszym ciągu jest to jeden z czołowych tematów pośród wszelkich mediów. Po wyrzeczeniu się pary z rodziny królewskiej oraz wyprowadzce do Stanów Zjednoczonych to był 1 wzajemny wywiad księcia Harry'ego i Meghan. Podczas telewizyjnej rozmowy z Winfrey para wtajemniczyła nas w kwestii swych decyzji oraz przedstawiła osobistą wersję wydarzeń z życia na królewskim dworze. Na rozmowie ujawniły się zarzuty obojętności, rasizmu i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Co ciekawe, według upowszechnionego parę dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym nieporozumieniu w rodzinie królewskiej są chętniej po stronie królowej Elżbiety oraz pozostałych członków rodziny niż Meghan i Harry'ego. Jednak nie da się ukryć, że poparcie jest niespotykanie odmienne, w zależności od wieku oraz upodobań politycznych. Brytyjskie tabloidy podkreślają, że jeżeli tylko Meghan i Harry zapragnęliby w niedalekiej przyszłości wrócić do królewskiej rodziny, to tym właśnie wywiadem skreślili definitywnie swoją okazję. Ponadto oprócz wspomnianych wcześniej kwestiach para królewska poruszyła także wątek tego, że książe nie zauważył wcześniej, że jest on uwięziony, jak sam podkreślił, a także temat samobójczych myśli Meghan.

Przedstawiciele kanału na platformie YouTube, zajmujący się zbieraniem różnorodnych informacji Archie Manners i Josh Pieters, poprosili czwórkę znawców omawiających w mediach kwestie rodziny królewskiej na omówienie wywiadu 2 dni przed emisją. Doświadczeni profesjonaliści, w tym miniony sekretarz prasowy królowej brytyjskiej, omówili całą rozmowę, zarzucając jednocześnie Oprah brak profesjonalizmu natomiast Meghan stosowanie bezkompromisowego oraz ostrego języka. Wywiad Winfrey z księciem Harrym oraz Meghan Markle został zaprezentowany w w TVN24 wieczorem. Co ciekawego rozmowę tą obserwowało średnio w przybliżeniu milion odbiorców. Stacja stała się wtedy drugim z kolejności liderem rynku, wyprzedzając tym samym Polsat i TVN.

Jednakowoż mówi się, że wywiad ten tylko udowodnił legendę dotyczącą Oprah jako dziennikarki, która jest w stanie wykrzesać z rozmówcy wszystko w najdrobniejszych szczegółach. Biorąc pod uwagę niesłychane informacje pary książęcej media piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednakże Oprah przyczyniała się do tego już wielokrotnie. Bez dwóch zdań można stwierdzić, że fakt ten będzie w ciągu tych tygodni z pewnością często omawiany.

Zostaw komentarz