Technology

W następnym tygodniu wystartują europejskie mistrzostwa w piłce nożnej! Remisowy rezultat w spotkaniu polskiej kadry z rosyjskim zespołem.

10.06.2021, 10:42 0 komentarzy
W następnym tygodniu wystartują europejskie mistrzostwa w piłce nożnej! Remisowy rezultat w spotkaniu polskiej kadry z rosyjskim zespołem.

Aktualnie nożna piłka to oglądana najliczniej sportowa dyscyplina w polskim państwie. Nie powinno w takim przypadku nikogo dziwić to, iż gigantyczna ilość sympatyków piłkarskich wyczekuje na nadchodzące Starego Kontynentu mistrzostwa. Będzie grać tam reprezentacja naszego państwa, która walczyć będzie w rozgrywkach grupowych z hiszpańską kadrą, kadrą Słowacji oraz szwecką kadrą. Trzeba zrozumieć to, że to nie są łatwi oponenci, lecz posiadamy bardzo duże szanse na kwalifikacje do dalszej fazy. W takim przypadku naprawdę kluczowe będzie to, żeby przedstawić się z najdokładniejszej strony. W zeszłym tygodniu polska reprezentacja rozegrała batalię towarzyską z drużyną Rosji, która też będzie grać na Euro 2020. Sympatycy piłki nożnej mogli być z pewnością zachwyceni, gdyż po raz pierwszy od dawna mogli się zjawić na stadionie. W pojedynku tym nie było jednak wiele akcji podbramkowych i na koniec reprezentacja narodowa na remis zagrała z kadrą Rosji jeden do jednego. Dla polskiej reprezentacji gola już w czwartej minucie zdobył Świerczok Jakub, z kolei dla rosyjskiego zespołu strzelił Karawajew Wiaczesław.

Zostaw komentarz