Technology

Reprezentacja Francji została ograna i nie zdoła zdobyć mistrzowskiego tytułu! Skuteczna szwajcarska reprezentacja awansowała do fazy ćwierćfinałowej zmagań Mistrzostw Europy 2020!

30.06.2021, 09:19 0 komentarzy

Wielbiciele futbolu na wieczór poniedziałkowy byli obserwatorami niezwykłego meczu na boisku w Rumunii. Spotkanie pomiędzy kadrą francuską, a narodową kadrą Szwajcarii zapewniło wiele niesamowitych doznań, a niewiele kibiców liczyło na to. Piłkarze dwóch kadr zaprezentowali się bardzo dobrze, a zwycięzce tego spotkania ujrzeliśmy dopiero po konkursie rzutów karny. Gracze francuskiego zespołu fenomenalnie zaczęli połowę numer dwa, podczas której 2 trafienia ustrzelił Benzema Karim, ale jako pierwsi gola trafili reprezentanci szwajcarskiej drużyny narodowej. Mogło się wydawać, iż jakiekolwiek emocje podczas tego spotkania właśnie się zakończyły, kiedy na 3:1 trafienie ustrzelił Pogba Paul. Jednak reprezentanci szwajcarskiej kadry narodowej nie planowali poddawać się i o dziwo doprowadzili do rezultatu remisowego. Sędzia główny tego spotkania nie miał wyboru i był zobligowany zaprosić graczy na dodatkowe trzydzieści minut rozgrywki. O rezultacie pojedynku musiały zadecydować strzały z 11 metrów, ponieważ dodatkowy czas meczu też nie dał nam końcowego rezultatu. Szwajcarska kadra była nieznacznie skuteczniejsza w trakcie konkursu jedenastek i zwyciężyła wynikiem 5 do 4. W 1/4 finału reprezentanci kadry Szwajcarii rywalizować będą z hiszpańską drużyną.