Technology

Koszmarny mecz polskiej narodowej kadry na otwarcie eliminacji do Mistrzostw Europy 2024 - klęska z Czechami!

22.06.2023, 10:11 0 komentarzy
Koszmarny mecz polskiej narodowej kadry na otwarcie eliminacji do Mistrzostw Europy 2024 - klęska z Czechami!

Bardzo słaby występ piłkarskiej polskiej reprezentacji na początek eliminacji do Euro 2024 - porażka z kadrą narodową Czech!

Poprzednie mistrzostwa świata w wykonaniu polskiej kadry były średnio udane. Rzecz jasna polscy gracze byli w stanie awansować do pucharowej fazy, jednak nie każdemu podobał się styl, w jakim tego dokonali. Futbolowi fani z naszego kraju zgodnie uważali, iż potrzebna jest zmiana na pozycji trenera. Chociażby z tego powodu prezes PZPN Cezary Kulesza podjął decyzję o przerwaniu umowy z Czesławem Michniewiczem. Nowym szkoleniowcem reprezentacji Polski został Fernando Santos, którego pierwszym poważnym przeciwnikiem była narodowa drużyna Czech. Było to pierwsze spotkanie w eliminacjach do Euro 2024 i niesamowicie istotne było to, by zwyciężyć.

Przed pierwszym gwizdkiem sędziego nastroje w polskiej kadrze były świetne, lecz weryfikacja nadeszła naprawdę szybko. Czeska kadra narodowa bowiem dała radę zdobyć dwa gole już po trzech minutach spotkania. To było ogromne zaskoczenie zarówno dla graczy, jak i kibiców zasiadających na stadionie w Pradze. Zawodnicy drużyny Czech prezentowali się zdecydowanie lepiej od naszych zawodników od pierwszych minut i nie wiele wskazywało na to, iż w drugiej połowie się to odmieni. Kadra Polski w drugiej połowie meczu grała trochę lepiej, jednak to gracze z Czech zdobyli bramkę numer 3. Strzelcem trzeciej bramki w 64. minucie był Kuchta. Zawodnicy polskiej reprezentacji piłkarskiej udało im się zdobyć jedynie jedną bramkę na trzy minuty przed zakończeniem pojedynku. Warto mieć na uwadze to, iż ten mecz w wykonaniu polskiej reprezentacji piłkarskiej był fatalny. Portugalski szkoleniowiec Fernando Santos z pewnością nie tak debiut w reprezentacji Polski. Polska narodowa kadra zmierzy się z reprezentacją Albanii w drugim starciu zmagań eliminacyjnych. W tym meczu kadra Polska musi zdobyć trzy punkty.

Zostaw komentarz