Technology

Kadra Czech zwycięża drużynę narodową Polski w pierwszym meczu eliminacji do Euro 2024!

23.06.2023, 13:31 0 komentarzy
Kadra Czech zwycięża drużynę narodową Polski w pierwszym meczu eliminacji do Euro 2024!

Klęska narodowej kadry Polski w pierwszym starciu eliminacji do Mistrzostw Europy 2024 - doskonały mecz kadry narodowej Czech!

Ubiegły mundial w wykonaniu zespołu Polski nie był zbyt udany. Polscy reprezentanci oczywiście zdołali awansować do pucharowej fazy, jednak nie wszystkim podobał się styl, w jakim tego dokonali. Piłkarscy wielbiciele z Polski zgodnie uważali, iż zmiana na stanowisku szkoleniowca jest konieczna. Między innymi z tego powodu prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza podjął decyzję o zakończeniu kontraktu z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został kolejnym trenerem polskiej kadry narodowej, a jego pierwszym ważnym rywalem była kadra Czech. Było to pierwsze spotkanie w zmaganiach eliminacyjnych do Euro 2024 i bardzo ważne było to, aby wygrać.

Humory w naszej kadrze Przed pierwszym gwizdkiem arbitra były pozytywne, jednak weryfikacja nadeszła naprawdę szybko. Drużyna narodowa Czech bowiem dała radę strzelić dwa gole już po trzech minutach spotkania. Zarówno dla fanów zasiadających na stadionie w Pradze, jak i graczy było to gigantyczne zaskoczenie. Od pierwszych minut gracze narodowego zespołu Czech prezentowali się znacznie lepiej od polskich graczy i nie wiele wskazywało na to, że w drugiej odsłonie to się zmieni. Polska drużyna narodowa w drugiej odsłonie spotkania wyglądała trochę lepiej, jednakże to zawodnicy z Czech zdobyli bramkę numer trzy. Kuchta Jan był zdobywcą gola numer 3 w 64. minucie spotkania. Polscy zawodnicy usiłowali nadrobić straty, jednak udało im się strzelić jedynie jedną bramkę na trzy minuty przed zakończeniem spotkania. Trzeba zaznaczyć, że ten pojedynek w wykonaniu zespołu Polski był kiepski. Na pewno nie tak debiut w polskim zespole wyobrażał sobie szkoleniowiec z Portugalii Fernando Santos. W drugim spotkaniu eliminacji polska narodowa kadra mierzyć się będzie z albańską drużyną. Nasza kadra bez wątpienia musi zgarnąć 3 punkty w tym spotkaniu.

Zostaw komentarz