Technology

Jeden z najbardziej utytułowanych napastników w historii światowego futbolu przechodzi do Paris Saint-Germain! Messi już nie jest graczem Barcy!

23.08.2021, 12:14 0 komentarzy
Jeden z najbardziej utytułowanych napastników w historii światowego futbolu przechodzi do Paris Saint-Germain! Messi już nie jest graczem Barcy!

Transferowe ruchy zespołów futbolowych w ramach pauzy pomiędzy sezonami z pewnością mogą się podobać. Lecz to, co mieliśmy okazję śledzić latem zadziwiło wszystkich wielbicieli piłki nożnej. Większość fanów była przekonana, że Messi będzie zawodnikiem Dumy Katalonii do zakończenia swojej piłkarskiej kariery. Hiszpańska drużyna jednak popadła w finansowe problemy i reprezentant Argentyny nie mógł nic na to poradzić, musiał znaleźć nowy zespół. Zespołem, który zdecydował się zaproponować kontrakt dla skrzydłowego kadry narodowej Argentyny okazał się Paris Saint-Germain. Atrakcyjną ofertę umowy, którą były zawodnik Barcy zaakceptował zaproponował Argentyńczykowi zespół z ligi francuskiej. Warto przyznać, iż to bez najmniejszych wątpliwości kluczowy moment w historii europejskiej nożnej piłki. Kibice piłki nożnej teraz będą mieli okazję podziwiać popisy Leo Messiego na francuskich stadionach. Bez żadnych wątpliwości dużo osób będzie zaciekawione tym, w jaki sposób Leo Messi sobie poradzi w nowym klubie. Argentyńczyk będzie tworzyć tercet z takimi piłkarzami, jak Kylian Mbappe a także Neymar, co może zapewnić Paris Saint-Germain ogromną sumę pucharów.

Zostaw komentarz