Technology

Francuska narodowa drużyna została ograna i nie będzie w stanie wygrać tytułu mistrzów Starego Kontynentu! Wybitna szwajcarska ekipa wypracowała awans do 1/4 finału rozgrywek Mistrzostw Europy!

30.06.2021, 15:11 0 komentarzy

W poniedziałek wieczór wielbiciele futbolu byli obserwatorami genialnego meczu na boisku w Rumunii. Niezbyt dużo ludzi spodziewało się tego, iż spotkanie między francuską kadrą, a szwajcarską drużyną narodową może zagwarantować aż tyle niesamowitych emocji. Dopiero po konkursie jedenastek mogliśmy poznać wygranego tego meczu, a piłkarze obydwu reprezentacji przedstawili się wspaniale. Pierwsi bramkę trafili zawodnicy szwajcarskiej kadry narodowej, ale piłkarze drużyny francuskiej wyśmienicie zainaugurowali połowę numer dwa, w której 2 gole zanotował Benzema Karim. W chwili gdy na 3:1 trafienie strzelił Pogba zdawać się mogło, że jakiekolwiek emocje w tym pojedynku w tym momencie się skończyły. Jednak gracze szwajcarscy nie zamierzali odpuścić i ku zdziwieniu wszystkich doprowadzili do rezultatu remisowego. Sędzia główny tego starcia nie miał wyjścia i był zmuszony zaprosić obie drużyny na dogrywkę. O rezultacie meczu musiały zadecydować rzuty karne, ponieważ dodatkowy czas meczu także nie pozwolił na obejrzenie końcowego rozstrzygnięcia. W ciągu konkursu karnych lepsza okazała się ekipa Szwajcarii, która zwyciężyła wynikiem 5:4. Piłkarze kadry szwajcarskiej w ćwierćfinałowym starciu zmierzą się z zespołem Hiszpanii.