Technology

Bardzo dużo trafień i triumf wicemistrza Polski z piłkarzami gliwickiego Piasta! Pasjonujące spotkanie na początku rozgrywek PKO Ekstraklasy!

26.07.2021, 10:11 0 komentarzy
Bardzo dużo trafień i triumf wicemistrza Polski z piłkarzami gliwickiego Piasta! Pasjonujące spotkanie na początku rozgrywek PKO Ekstraklasy!

Wielbiciele piłki nożnej mieli szansę podziwiać genialne widowisko na boisku Piasta Gliwice. W niedzielne popołudnie lokalna drużyna Piasta z Gliwic gościła na własnym boisku graczy Rakowa Częstochowa. Bardzo dobrze mieć na uwadze to, iż to niesamowicie silne połączenie jak na otwierającą kolejkę nowego sezonu polskiej Ekstraklasy. Każdy wielbiciel piłki nożnej z naszego kraju bez najmniejszych wątpliwości mógł być zachwycony z podziwiania tak dobrego pojedynku. Należy mieć świadomość tego, iż obie ekipy były naprawdę blisko trzech punktów, a w trakcie pojedynku mogliśmy zobaczyć pięć trafień. W finalnym rozrachunku to piłkarze drużyny wicemistrza ligi polskiej mogli się cieszyć z premierowego zwycięstwa w świeżo zainaugurowanym sezonie PKO Ekstraklasy. Reprezentanci Piasta Gliwice przegrali wynikiem dwa do trzech i na pierwszy triumf muszą poczekać co najmniej do kolejnego tygodnia. W następną sobotę ich rywalami będą gracze Stali Mielec. z pewnością Gracze selekcjonera Fornalika będą pragnęli odkuć się po wpadce w premierowej kolejce nowego sezonu Ekstraklasy.

Zostaw komentarz