Technology

Genialny start starcia ze strony Świątek i Kubota finalnie przegrany! Na Olimpiadzie w Tokio na pewno nie zdobędziemy podium w tenisa!

31.07.2021, 12:01 0 komentarzy
Genialny start starcia ze strony Świątek i Kubota finalnie przegrany! Na Olimpiadzie w Tokio na pewno nie zdobędziemy podium w tenisa!

Warto wiedzieć o tym, iż na obecnie trwających Olimpiadzie w Tokio polska drużyna na dzień dzisiejszy przedstawia się słabo. Niebywale przeciętnie niestety grali tenisiści z Polski, którzy błyskawicznie pożegnali się z Olimpiadą. Iga Świątek zaskakująco prędko odpadła z rywalizacji o medal w singlowych rozgrywkach, jednakże nadal miała szansę na dobry wynik w deblowym turnieju. Podczas spotkaniu 1/4 finału gry mieszanej towarzyszem Świątek Igi był Kubot, który też miał ogromne szanse na triumf. Dla polskich graczy start starcia z rosyjskim duetem był genialny. Podczas pierwszego seta przez pewien czas polscy zawodnicy byli na prowadzeniu wynikiem trzy do zera. Reprezentanci Rosji jednak naprawdę szybko przerwali dominację i odtąd zaczęły się kłopoty naszych tenisistów. Dwójka reprezentantów z naszego kraju była bezbronna i była zobligowana uznać wyższe umiejętności rosyjskiej narodowej kadry. Utraciliśmy tym sposobem ostatnią nadzieję na zgarnięcie złotego medalu w tenisie na tegorocznych Igrzyskach Olimpijskich.

Zostaw komentarz

Ostatnio opublikowane